Кредитування JAC – відновлено!

Дистриб’юторська компанія «ДЖАК Україна» відновлює можливість придбання автомобілів в кредит.

Компанія пропонує придбати в кредит нові автомобілі JAC, а саме кросовери JS2 (https://jac.ua/cars/js2), S3 (https://jac.ua/cars/js3), JS3 (https://jac.ua/cars/s3new), S4 (https://jac.ua/cars/s4), седан J7 (https://jac.ua/cars/j7) або повнопривідний пікап T8 (https://jac.ua/cars/t8), що є в наявності в Україні.

Кредит на нове авто доступний для фізичних осіб, приватних підприємців та юридичних осіб від Укргазбанку та Глобус банку.

Нові автомобілі JAC доступні в кредит на термін до 7 років, відсоткова ставка від 0,01%, разова комісія банку від 0%. З усіма умовами кредитування можна ознайомитися на офіційному сайті JAC в Україні - https://jac.ua/credit/kreditnye-programmy.

З питань придбання автомобілів звертайтесь до найближчого дилерського центру JAC (https://jac.ua/dealers.

 

За необхідності додаткової консультації по кредитуванню на автомобілі JAC звертайтесь до спеціаліста у найближчому дилерському центрі JAC (https://jac.ua/dealers), або за телефоном (066) 990-51-52.

 

ТОВ «ДЖАК Україна» є офіційним дистриб'ютором автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена у всіх регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг із продажу та сервісного обслуговування автомобілів з дотриманням усіх стандартів виробника. Детальна інформація про компанію https://jac.ua.