Новенький JAC в кредит під 0,01% річних від Ощадбанку!

Дистриб’юторська компанія «ДЖАК Україна» пропонує скористатися партнерськими умовами кредитування від Ощадбанку по програмі JAC Finance. 

Дистриб’ютор пропонує придбати в кредит нові та сучасні кросовери JAC JS2, JAC S3, JAC JS3, JAC S4, захоплюючий погляди седан JAC J7 або повнопривідний пікап JAC T8, що є в наявності в Україні.

Придбати авто в кредит на умовах партнерської програми JAC Finance можуть фізичних особи та приватні підприємці звернувшись до дилерської мережі дистриб’юторської компанії «ДЖАК Україна» на наступних умовах:

  • термін кредиту до 7 років
  • відсоткова ставка від 0,01%
  • страхування життя  - 0%
  • разова комісія банку  - 0%
  • авансовий внесок від 30%
  • «повне КАСКО»  можна включити в тіло кредиту

Деталі програми розміщені на офіційному сайті JAC в Україні - https://jac.ua/credit/kreditnye-programmy.

З питань придбання автомобілів звертайтесь до найближчого дилерського центру JAC - https://jac.ua/dealers.

Подати заявку на розрахунок кредиту

За необхідності додаткової консультації по кредитуванню на автомобілі JAC звертайтесь до спеціаліста у найближчому дилерському центрі JAC (https://jac.ua/dealers), або за телефоном (066) 990-51-52.

ТОВ «ДЖАК Україна» є офіційним дистриб'ютором автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена у всіх регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг із продажу та сервісного обслуговування автомобілів з дотриманням усіх стандартів виробника. Детальна інформація про компанію https://jac.ua.